Karty rabatowe

Multisportmenu

Posiadacze kart Benefit Multisport, Benefit Multisport Plus, Benefit Kids mogą korzystać ze wszystkich grupowych zajęć tanecznych. Posiadacze Benefit Multisport są zobowiązani do okazania karty wraz z dowodem tożsamości na początku zajęć. Po okazaniu powyższych dokumentów i zeskanowaniu karty w terminalu, uczestnik zajęć wpisuje się na listę i czytelnie podpisuje. Użytkownik musi dokonać rezerwacji miejsca w danej grupie.

180px-Multisport_kidsZa zarezerwowane zajęcia pobierane są kaucje zwrotne (równowartość karnetu na wybrane zajęcia). 180px-Multisport_plusW przypadku, gdy Użytkownik nie pojawi się na zarezerwowanych zajęciach i nie odwoła rezerwacji (najpóźniej dzień przed zajęciami), kaucja nie podlega zwrotowi. Ponadto istnieje możliwość odmówienia rezerwacji miejsc Użytkownikowi w przypadku, gdy ten w poprzednim miesiącu nie pojawił się na zajęciach i nie odwołał rezerwacji. Niewykorzystana kaucja przechodzi na następny miesiąc.


Jesteśmy partnerem OK System

180px-OK
Jeżeli w Obiekcie nie ma czytnika linii papilarnych (lub np. jest awaria), wówczas:
Użytkownik wybiera numer usługi z której chce skorzystać. Użytkownik ze swojego telefonu komórkowego wybiera numer usługi, z której chce skorzystać. Usługi dostępne w danym obiekcie i ich numery są wyszczególnione na standzie w widocznym miejscu w recepcji każdego obiektu . Wysyła ten numer na serwer OK. SYSTEM – 722 211 611. Użytkownik i recepcja obiektu otrzymują z serwera OK SMS-a zwrotnego. Po otrzymaniu SMS-a zwrotnego Użytkownik pokazuje go w recepcji. Po okazaniu smsa Klient może korzystać z usługi, stosując się każdorazowo do regulaminu Obiektu. Jeżeli usługa jest z dopłatą (np. squash, masaże) kwota  opłaty wyświetla się w treści SMS i klient zobowiązany jest ja uiścić przed wejściem na zajęcia. Standardowo klient ma 10 minut na rezygnację z usługi lub na jej zmianę.


Karta EURO 26 I PLANETA MŁODYCH
Euromenu

Posiadaczom kart EURO26 oraz PLANETA MŁODYCH proponujemy 15% z180px-Planetamlodychniżki na wszystkie kursy. Należy pokazać kartę przy zakupie karnetu. W przypadku przelewu na konto zaznaczyć powód zniżki w tytule przelewu i okazać kartę wraz z potwierdzeniem przelewu na pierwszych zajęciach.

 [powrót do strony głównej]