Katarzyna Bodziony

Kasia

Instruktor tańca jazzowego i orientalnego. Na swojej tanecznej drodze zetknęła się z wieloma technikami: od tańca towarzyskiego po hip hop. W 2002 zaczęła zgłębiać tajniki techniki jazzowej – dynamicznej i energetycznej formy tańca, w której postanowiła się specjalizować. Jazz dominował w jej rozwoju tanecznym. Od 2005 roku uczy tańca prowadząc zarówno zajęcia stałe jak i warsztaty. Jest instruktorem tańca jazzowego w różnych stylach, prowadzi też zajęcia z technik wspomagających. Podczas lekcji indywidualnych pracuje z parami które pierwszym tańcem chcą uświetnić swoje przyjęcie weselne. Posiada doświadczenie jurorskie.

Wiedzę na temat tańca oraz warsztat pedagoga zgłębiała podczas Instruktorskich Kursów Kwalifikacyjnych z dziedziny tańca współczesnego (ukończony w 2005) i z dziedziny tańca jazzowego (ukończony w 2012) organizowanych przez Nowohuckie Centrum Kultury. Ukończenie tych kursów dało jej tytuł dyplomowanego instruktora tańca.

Prywatnie jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego i Akademii Górniczo-Hutniczej i dużą część życia zawodowego związała z biznesem.

W Szkole Tańca Dance Globe uczy od 2007 roku.