Balet

Zajęcia dla dorosłych

_DSC8409Jeżeli chcesz poćwiczyć technikę tańca, zdyscyplinować swoje ciało, poprawić sprawność i gibkość to są zajęcia dla Ciebie. Na wzór lekcji baletu ćwiczymy najpierw na podłodze, potem przy drążku i na środku sali. Piruety, skoki i proste pas. Technika tańca klasycznego jest doskonałym uzupełnieniem treningu każdego tancerza. Poczujecie ciało w zupełnie nowy sposób. Zajęcia dedykujemy także osobom, które z baletem nie miały nigdy do czynienia. 

Zajęcia dla dzieci
W zależności od wieku dzieci w grupie – więcej zabawy lub więcej 417511_462021450482708_411443418_ntańca. Dla maluchów zajęcia oparte na zabawach rytmiczno-umuzykalniających, poznawaniu prostych kroków i kombinacji. Dla nieco starszych pociech ćwiczenia poprawiające sprawność i nauka krótkich kombinacji tanecznych. Na każdych zajęciach przede wszystkim dużo energii i uśmiechu. Zajęcia są oparte o technikę tańca klasycznego dostosowanego do wieku uczestników. Zawierają także elementy innych technik i stylów tańca.

Barre au sol z elementami tańca

Barre au sol to technika ćwiczeń na podłodze, wykonywanych w pozycji siedzącej lub leżącej. Ćwiczenia poszerzają zakres ruchomości stawów całego ciała i aktywizują mięśnie, bez obciążania nóg i kręgosłupa. Barre au sol bazuje na ćwiczeniach tańca klasycznego, wykorzystuje elementy rozciągania i ćwiczeń dla kręgosłupa. Wzmacnia ciało, odciąża kręgosłup i wydłuża mięśnie. Ćwiczenia przeznaczone dla osób w każdym wieku.

Zajęcia baletu dla dorosłych:
Kiedy: wtorek 18:30 – 19:30

Gdzie: ul. Miodowa 21/4

W co się ubrać: wygodny, niekrępujący ruchów strój, dość obcisły, taki, żeby było widać pracujące ciało. skarpetki lub miękkie baletki

Zajęcia barre au sol:
Kiedy: poniedziałek 18:00 – 19:00

Gdzie: ul. Szuwarowa 1

W co się ubrać: wygodny, niekrępujący ruchów strój, dość obcisły, taki, żeby było widać pracujące ciało. skarpetki lub miękkie baletki

Zajęcia dla dzieci:

szczegóły w zakładce GRAFIK

 [powrót do strony głównej]